Zwycięstwo na koniec rundy!

Ekoball Stal Sanok – Wiki Sport Centrum LKS Pisarowce 0-1

Skład: Piotr Hajduk – Kamil Kasperkowicz, Jakub Kokoć (90’ Paweł Sobota), Piotr Łuczka, Sylwester Sikorski - Karol Adamiak, Piotr Lorenc, Kamil Walaszczyk, Damian Niemczyk (78’ Dawid Posadzki) Rafał Domaradzki - Sebastian Sobolak (70’ Fabian Pańko)

Bramka:⚽Sebastian Sobolak (61’ rzut karny)

Żółte kartki: Kamil Kasperkowicz, Jakub Kokoć

Zwycięstwo na zakończenie rundy jesiennej po ciężkim meczu na „Wierchach” w Sanoku. Typowy mecz walki, w którym żadna ze stron nie odpuszczała nogi. W pierwszej części spotkania lepiej prezentowali się gospodarze. Po zmianie stron nieco się obudziliśmy jednak Ekoball postawił trudne warunki.

Najważniejsze, że udaje się wygrać nie tylko na boisku ale także z presją, która niewątpliwie ciążyła na naszych piłkarzach w tym meczu. Oby dobra postawa w rundzie jesiennej zaprocentowała na wiosnę. W spotkaniu jedyną bramkę oglądaliśmy w 61minucie, kiedy to po zagraniu ręką w polu karnym sędzia podyktował rzut karny. Jedenastkę na bramkę pewnie wykorzystuje Sebastian Sobolak. Tym samym Sobol zostaje najskuteczniejszym strzelcem w tej rundzie. Brawo.

Spodziewaliśmy trudnego meczu i tak było, ale koniec końców sięgamy po kolejne 3 punkty w tym sezonie i tym samym udajemy się teraz na zasłużony odpoczynek po ciężkiej rundzie.

Brawo drużyna!