Wiki Sport Centrum LKS Pisarowce - Głogovia Głogów Małopolski 6-0

Bramki:
Sebastian Sobolak x3
Karol Adamiak x2
Bartłomiej Łuczka

Już w 6 minucie rzut karny na bramkę zamienił Karol Adamiak, co na pewno trochę nas uspokoiło. 20 minut później po szybkiej kontrze piłkę w siatce umieścił Sebastian Sobolak. Wynik do przerwy mógł być jeszcze wyższy jednak piłka po przelobowaniu bramkarza przez Sebastiana Sobolaka trafiła w słupek. Do przerwy mecz spokojny, całkowicie pod nasze dyktando.

Po zmianie stron goście bardziej się odsłonili i dość mocno zaatakowali jednak szybko zostali skarceni i na 3:0 podwyższył Sebastian Sobolak, który doskonale zamieszał w polu karnym rywala.

W 60 minucie hat tricka kompletuje Sebastian Sobolak. Duży wkład w tej akcji miał Dawid Posadzki, który bardzo przytomnie rozegrał piłkę po faulu w okolicy pola karnego i pięknie zaasystował Sobolakowi.

W 78 minucie piątą bramkę zdobywa Bartłomiej Łuczka po uderzeniu głową. Wynik ustala Karol Adamiak, który w 90 minucie zdobywa swoją drugą bramkę.

Okazałe zwycięstwo w drugim meczu sezonu 2017/2018. Przez całe spotkanie utrzymywaliśmy się przy piłce, wymieniając sporo podań i tworzyliśmy sobie sytuację bramkowe. Wyraźna przewaga na boisku pozwoliła zdobyć aż 6 bramek przy zachowaniu czystego konta. Cieszy poprawa skuteczności i zero z tyłu. Oby tak dalej!

6-0 wygrała również nasza druga drużyna LKS II Pisarowce, która rozgromiła LKS Długie na wyjeździe.

Kolejnym rywalem beniaminek Granica Stubno 20 sierpnia o godzinie 17:00, mecz na wyjeździe.