Pilzno jednak lepsze

Rzemieślnik Pilzno – Wiki Sport Centrum LKS Pisarowce 2-1

Skład: Piotr Hajduk – Jakub Kokoć, Piotr Łuczka (Paweł Hryszko 80min), Paweł Sobota, Kamil Kasperkowicz- Karol Adamiak, Piotr Lorenc, Kamil Walaszczyka, Damian Niemczyk – Dawid Posadzki (Rafał Domaradzki 68min), Sebastian Sobolak

Bramka: Sebastian Sobolak

Żółte kartki: Kamil Kasperkowicz
Czerwona kartka: Karol Adamiak

Objeliśmy prowadzenie w 30minucie po bramce świetnie dysponywanego w tym sezonie Sebastiana Sobolaka. W 39 minucie czerwona kartka ukarany został Karol Adamiak, niesluszna kartka ustawiła mecz i gra w dziesiątkę musiała odbić się na drużynie.
Mimo to nie cofnelismy się i tworzyliśmy swoje sytuacje w których mogła paść bramka. Po zmianie stron gospodarze wyrównali po strzale głową wykorzystując nieporozumienie w szykach obronnych. W 90minucie gospodarze strzelaja druga bramke po stałym fragmencie gry ponownie glowa . Kolejne złe ustawienie naszej obrony i 3 punkty zostają w Pilznie. Szkoda szybkiej czerwonej kartki bo moglibyśmy śmiało wywieźć 3 punkty a tak ponosimy kolejną porażkę.