Jutro z Polonią Przemyśl!

Mecz o mistrzostwo IV Ligi Podkarpackiej

Wiki Sport Centrum LKS Pisarowce - Polonia Przemyśl

30.09.2017 godz. 11:00

Zapraszamy na mecz 10 kolejki, w którym podejmować będziemy drużynę Polonii Przemyśl. Nasi rywale zajmują obecnie 3 pozycję w tabeli z dorobkiem 19 punktów. W ostatnim spotkaniu zwyciężyli w Boguchwale 0-1. W drużynie Polonii najlepszym strzelcem jest Paweł Piątek, który zgromadził 7 trafień.

My natomiast po ostatnim bezbramkowym remisie z Wiązownicą plasujemy się na 8 pozycji z dorobkiem 14 punktów. Jednak po ostatnim domowym zwycięstwie nad Izolatorem też chcemy udowodnić, że u nas łatwo punktów nie oddamy i gramy o zwycięstwo. Na pewno czeka nas trudny mecz bo piłkarze z Przemyśla dobrze radzą sobie w tym sezonie i nie dziwi wysoka trzecia pozycja.

Jaki będzie wynik to zweryfikuje boisko dlatego gorąco zapraszamy wszystkich sympatyków piłki nożnej na to spotkanie!

W ostatnim bezpośrednim pojedynku z Polonią Przemyśl rozgrywanym na stadionie w Sanoku musieliśmy uznać wyższość gości przegrywając 0-1.

W niedzielę 01.10.2017 o godzinie 12:00 swój mecz także w roli gospodarza rozegra nasza druga drużynaLKS II Pisarowce, która podejmować będzie LKS Górki!
Już teraz serdecznie zapraszamy!
Do boju LKS!