Skołoszów dziś pokonany!

W dniu dzisiejszym drużyna LKS Pisarowce rozegrała kolejny mecz YesSport IV ligi podkarpackiej. Było to spotkanie 18 kolejki i rywalem Pisarowczan był tym razem zespół ze Skołoszowa.

Obydwie drużyny podeszły do spotkania bardzo skoncentrowane i ostrożne. Stąd pierwsza część regulaminowego czasu gry nie zachwyciła. Dominowała walka o piłkę, głównie w środkowej strefie boiska. Kilka akcji podbramkowych wypracowała każda z drużyn. Już w 5' spotkania dobrą sytuację do zdobycia gola miał K. Walaszczyk, lecz będąc sam na sam z bramkarzem trafił mu prosto w ręce. Ponownie w dogodnej sytuacji znalazł się K. Walaszczyk gdy w 25' meczu uwolnił się od obrońców i jedyną przeszkodą został bramkarz drużyny gości. Niestety Kamil przestrzelił ponad bramką.

Chwilę po drugim gwizdku ładny strzał oddał S. Sobolak, jednak po jego uderzeniu piłka trafiła w spojenie bramki strzeżonej przez D. Buczkowskiego. Nieco później bo w 60' S. Sobolak już nie spudłował i po indywidualnej akcji zdobył pierwszą bramkę dla gospodarzy.

Kolejnym dobrym trafieniem pochwalił się F. Pańko, który wszedł na boisko w 65' i kilka minut po pojawieniu się na murawie zdobył drugą bramkę dla gospodarzy, ustalając tym samym wynik meczu na 2:0.

Zwycięstwo Pisarowczan zasłużone, druga część spotkania należała głównie do gospodarzy, którzy dyktowali warunki gry.

LKS PISAROWCE - LKS SKOŁOSZÓW  2:0  (0:0)

Bramki:

Sebastian Sobolak - 1:0 (60')

Fabian Pańko - 2:0  (75')

Sędziowali: Witold Kwaśny, Leszek Żegleń, Dawid Zając (okręg Dębica)