zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Geo-Eko Ekoball Sanok
5:0
Głogovia Głogów Małopolski
KS Wiązownica
2:1
Polonia Przemyśl
Piast Tuczempy
2:0
Sokół Nisko
Unia Nowa Sarzyna
0:4
Izolator Boguchwała
Granica Stubno
1:0
Wisłok Wiśniowa
Sokół Sieniawa
1:0
Wisłoka Dębica
Igloopol Dębica
1:1
Wiki Sport Centrum LKS Pisarowce
Błękitni Ropczyce
4:1
Wisłok Strzyżów
Rzemieślnik Pilzno
3:0
Cosmos Nowotaniec
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Cosmos Nowotaniec
1:3
KS Wiązownica
Wisłoka Dębica
1:0
Piast Tuczempy
Polonia Przemyśl
1:0
Unia Nowa Sarzyna
Wiki Sport Centrum LKS Pisarowce
6:0
Głogovia Głogów Małopolski
Wisłok Strzyżów
1:1
Rzemieślnik Pilzno
Izolator Boguchwała
0:3
Sokół Sieniawa
Igloopol Dębica
2:0
Granica Stubno
Wisłok Wiśniowa
2:0
Błękitni Ropczyce
Sokół Nisko
1:3
Geo-Eko Ekoball Sanok
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Ropczyce
1:2
Igloopol Dębica
Piast Tuczempy
1:3
Izolator Boguchwała
Głogovia Głogów Małopolski
1:0
Sokół Nisko
Unia Nowa Sarzyna
3:1
Cosmos Nowotaniec
Sokół Sieniawa
2:0
Polonia Przemyśl
Rzemieślnik Pilzno
1:1
Wisłok Wiśniowa
Geo-Eko Ekoball Sanok
1:0
Wisłoka Dębica
Granica Stubno
0:1
Wiki Sport Centrum LKS Pisarowce
KS Wiązownica
2:0
Wisłok Strzyżów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Przemyśl
3:1
Piast Tuczempy
Cosmos Nowotaniec
0:1
Sokół Sieniawa
Wisłok Wiśniowa
0:0
KS Wiązownica
Wiki Sport Centrum LKS Pisarowce
0:2
Sokół Nisko
Wisłok Strzyżów
2:3
Unia Nowa Sarzyna
Granica Stubno
0:2
Błękitni Ropczyce
Izolator Boguchwała
1:1
Geo-Eko Ekoball Sanok
Igloopol Dębica
2:2
Rzemieślnik Pilzno
Wisłoka Dębica
1:1
Głogovia Głogów Małopolski
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Głogovia Głogów Małopolski
0:6
Izolator Boguchwała
Unia Nowa Sarzyna
0:0
Wisłok Wiśniowa
Sokół Sieniawa
5:0
Wisłok Strzyżów
Sokół Nisko
1:2
Wisłoka Dębica
Błękitni Ropczyce
2:5
Wiki Sport Centrum LKS Pisarowce
Rzemieślnik Pilzno
4:0
Granica Stubno
Piast Tuczempy
3:0
Cosmos Nowotaniec
Geo-Eko Ekoball Sanok
0:0
Polonia Przemyśl
KS Wiązownica
0:0
Igloopol Dębica
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Przemyśl
3:1
Głogovia Głogów Małopolski
Cosmos Nowotaniec
1:2
Geo-Eko Ekoball Sanok
Wiki Sport Centrum LKS Pisarowce
0:2
Wisłoka Dębica
Wisłok Strzyżów
4:1
Piast Tuczempy
Izolator Boguchwała
3:1
Sokół Nisko
Igloopol Dębica
0:1
Unia Nowa Sarzyna
Błękitni Ropczyce
1:2
Rzemieślnik Pilzno
Wisłok Wiśniowa
0:2
Sokół Sieniawa
Granica Stubno
0:5
KS Wiązownica
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Głogovia Głogów Małopolski
4:1
Cosmos Nowotaniec
Unia Nowa Sarzyna
2:2
Granica Stubno
Sokół Sieniawa
2:2
Igloopol Dębica
Sokół Nisko
0:1
Polonia Przemyśl
Wisłoka Dębica
2:1
Izolator Boguchwała
Geo-Eko Ekoball Sanok
3:0
Wisłok Strzyżów
Piast Tuczempy
0:0
Wisłok Wiśniowa
Rzemieślnik Pilzno
2:1
Wiki Sport Centrum LKS Pisarowce
KS Wiązownica
3:0
Błękitni Ropczyce
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Przemyśl
2:0
Wisłoka Dębica
Cosmos Nowotaniec
4:6
Sokół Nisko
Wiki Sport Centrum LKS Pisarowce
2:1
Izolator Boguchwała
Wisłok Strzyżów
1:0
Głogovia Głogów Małopolski
Granica Stubno
0:1
Sokół Sieniawa
Błękitni Ropczyce
1:1
Unia Nowa Sarzyna
Wisłok Wiśniowa
1:0
Geo-Eko Ekoball Sanok
Rzemieślnik Pilzno
4:2
KS Wiązownica
Igloopol Dębica
2:1
Piast Tuczempy
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Głogovia Głogów Małopolski
- : -
Wisłok Wiśniowa
Unia Nowa Sarzyna
0:4
Rzemieślnik Pilzno
Izolator Boguchwała
0:1
Polonia Przemyśl
Sokół Sieniawa
3:0
Błękitni Ropczyce
Sokół Nisko
2:1
Wisłok Strzyżów
Wisłoka Dębica
6:0
Cosmos Nowotaniec
Geo-Eko Ekoball Sanok
0:1
Igloopol Dębica
Piast Tuczempy
1:1
Granica Stubno
KS Wiązownica
0:0
Wiki Sport Centrum LKS Pisarowce
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Wiki Sport Centrum LKS Pisarowce
2:1
Polonia Przemyśl
Błękitni Ropczyce
1:0
Piast Tuczempy
Cosmos Nowotaniec
1:5
Izolator Boguchwała
Wisłok Strzyżów
0:2
Wisłoka Dębica
Granica Stubno
0:1
Geo-Eko Ekoball Sanok
Igloopol Dębica
1:0
Głogovia Głogów Małopolski
Rzemieślnik Pilzno
2:2
Sokół Sieniawa
Wisłok Wiśniowa
1:2
Sokół Nisko
KS Wiązownica
2:1
Unia Nowa Sarzyna
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Przemyśl
3:0*
Cosmos Nowotaniec
Unia Nowa Sarzyna
0:1
Wiki Sport Centrum LKS Pisarowce
Piast Tuczempy
0:2
Rzemieślnik Pilzno
Głogovia Głogów Małopolski
3:0
Granica Stubno
Izolator Boguchwała
4:0
Wisłok Strzyżów
Sokół Sieniawa
1:0
KS Wiązownica
Sokół Nisko
0:0
Igloopol Dębica
Wisłoka Dębica
3:0
Wisłok Wiśniowa
Geo-Eko Ekoball Sanok
1:3
Błękitni Ropczyce
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Wiki Sport Centrum LKS Pisarowce
3:1
Cosmos Nowotaniec
Unia Nowa Sarzyna
2:2
Sokół Sieniawa
Błękitni Ropczyce
0:2
Głogovia Głogów Małopolski
Rzemieślnik Pilzno
4:2
Geo-Eko Ekoball Sanok
Wisłok Strzyżów
1:5
Polonia Przemyśl
Wisłok Wiśniowa
2:2
Izolator Boguchwała
KS Wiązownica
2:0
Piast Tuczempy
Igloopol Dębica
0:0
Wisłoka Dębica
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Tuczempy
- : -
Unia Nowa Sarzyna
Sokół Sieniawa
- : -
Wiki Sport Centrum LKS Pisarowce
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Wiki Sport Centrum LKS Pisarowce
- : -
Wisłok Strzyżów
Sokół Sieniawa
- : -
Piast Tuczempy
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Tuczempy
- : -
Wiki Sport Centrum LKS Pisarowce
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Tuczempy
- : -
Geo-Eko Ekoball Sanok
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Głogovia Głogów Małopolski
- : -
Piast Tuczempy
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij