Sprawiedliwy remis w Pisarowcach!

W miniony weekend, 12 września 2015 na stadionie w Pisarowcach podopieczni Tomasza Wacka rozegrali kolejne spotkanie YesSport IV ligi podkarpackiej. Był to mecz 7 kolejki, a przeciwnikiem gospodarzy była drużyna z Nowej Dęby. Mecz po ciekawszej pierwszej połowie zakończył sprawiedliwym bezbramkowym remisem.

Wprawdzie gospodarze mogli już od pierwszej minuty objąć prowadzenie po strzale Fabiana Pańko, jednak nie po raz ostatni w tym meczu z dobrej strony zaprezentował się bramkarz gości Piotr Tomczyk.

Stal też próbowała przeforsować obronę Pisarowczan, jednak na straży stał również w dobrej dyspozycji Paweł Szpiech. W dalszej części spotkania sytuacji podbramkowych było już coraz mniej, a każda z drużyn próbowała bez powodzenia przeważyć szalę na swoją korzyść. Zabrakło niestety dokładności oraz precyzji i skutkiem tego nastąpił podział punktów.