Udanie zakończyć sezon !!!

Przed nami ostatni mecz rundy jesiennej. Wiki Sport Centrum LKS Pisarowce czeka niezwykle trudny pojedynek z liderem rozgrywek zespołem Sokoła Nisko. Nasz najbliższy przeciwnik dość niespodziewanie znajduje się na czele tabeli, co nie znaczy że znalazł się tam przypadkowo. Zespół z Niska przed rozpoczęciem rundy wzmocniło kilku klasowych zawodników na czele z bratem trenera Artura Lebiody Krystianem, który w swojej bogatej karierze grał m.in. w Stali Stalowa Wola i Stali Rzeszów. Bardzo dobrze prezentujący się blok obronny, solidna pomoc i groźny Damian Juda w ataku przyczynili się do tak wysokiej lokaty w tabeli. Nie znaczy to wcale, że jedziemy do Niska skazani na niepowodzenie. Po przełamaniu złej passy i wyraźnym zwycięstwie z Wiązownicą poprawiły się diametralnie nastroje w drużynie. Ostatni mecz pokazał, że jeżeli się zaangażuje wszystkie siły, zawodnicy będą walczyć na całej szerokości i długości boiska to można się spodziewać pozytywnego rezultatu. Z wielką przyjemnością oglądaliśmy mecz, w którym nie było wzajemnych pretensji, niepotrzebnych dyskusji, które tylko deprymują i dekoncentrują, była natomiast wola walki, wzajemna pomoc na boisku, asekuracja i skuteczność w ataku. To dobrze prognozuje przed ostatnim meczem z liderem i jesteśmy przekonani, że nasi chłopcy dadzą radę w meczu na szczycie.
Życzymy im tego gorąco.

Wyjazd na mecz z Sanoka w sobotę, 7 listopada o godz. 8.15, z Pisarowiec o godz. 8.30.

Serdecznie zapraszamy !!!