Wisła II Kraków niepokonana!

W miniony piątek, 4 marca nasza drużyna zmierzyła się z zespołem rezerw Wisły Kraków.

Jak na solidnego rywala, nasi piłkarze rozegrali bardzo szybkie i ciekawe spotkanie. Pełno było akcji podbramkowych, z których mogło paść więcej goli. Pisarowczanie dwukrotnie trafili w słupek oraz nie wykorzystali dwóch rzutów karnych. Najpierw dobrze wykonany strał F. Pańki doskonale obronił bramkarz Wisły, chwilę później w drugiej "jedenastce" przestrzelił P. Lorenc.

Mimo, iż drużyna LKS Pisarowce miała wiele sytuacji do zdobycia gola, niestety nie udało się i mecz zakończył się wynikiem 2:0.
Jednakże należy bardzo pochwalić naszych chłopaków za dobry mecz, zaangażowanie i wolę walki z tak solidnym rywalem jakim jest drużyna rezerw Wisły Kraków.

Spotkanie rozegrano w Krakowie na boisku ze sztuczną murawą.

WISŁA II KRAKÓW - LKS PISAROWCE 2-0