Jutro z Wisłoką Dębica!

Mecz o mistrzostwo IV Ligi Podkarpackiej

Wiki Sport Centrum LKS Pisarowce - Wisłoka Dębica

02.09.2017 godz. 17:00

Zapraszamy na mecz 6 kolejki, w którym podejmować będziemy drużynę Wisłoki Dębica. Nasi rywale zajmują obecnie 9 pozycję w tabeli z dorobkiem 7 punktów, dwa razy wygrywając, raz remisując i dwa razy przegrywając. W ostatnim meczu pokonali Sokół Nisko 2-1.

My natomiast po zwycięstwie 5-2 w Ropczycach plasujemy się na 5 pozycji z dorobkiem 10 punktów. W tej rundzie jesteśmy drugą drużyną jeśli chodzi o liczbę strzelonych bramek. Jedną więcej od nas ma ekipa Izolatora Boguchwała. Duża w tym zasługa dobrej, składnej gry całego zespołu ale także fenomenalnej dyspozycji Sebastiana Sobolaka, który ma już na koncie 8 bramek.

Spodziewamy się ciężkiego meczu, w którym musimy zagrać na 100% od początku do końca, tak jak to było w Ropczycach a będzie zwycięstwo!

Do boju LKS!