Błękitni Ropczyce – Wiki Sport Centrum LKS Pisarowce 2-5

Piotr Hajduk – Sylwester Sikorski (Paweł Hryszko), Piotr Łuczka, Paweł Sobota, Kamil Kasperkowicz – Jakub Kokoć, Piotr Lorenc, Damian Niemczyk (Hanson Kumah-doe), Dawid Posadzki (Mateusz Biernat), Rafał Domaradzki – Sebastian Sobolak (Bartłomiej Łuczka).

Bramki: Sebastian Sobolak x4, Piotr Lorenc

Żółte kartki: Damian Niemczyk, Kamil Kasperkowicz
Czerwona kartki: Mateusz Biernat

Szybki, dobry dla oka mecz. W pierwszej połowie szkoda dwóch głupio straconych bramek. Dwa trafienia Sobola który zalicza bardzo dobry sezon i jest naszym najlepszym strzelcem a także pozostaje królem strzelców IV Ligi Podkarpackiej.

W drugiej połowie początek znowu zacięty i wyrównany. Mieliśmy okazję na bramkę ale gospodarze również potrafili nam zagrozić. W 58minucie hattricka zalicza Sobolak. Po sprytnym przejęciu piłki przez Damiana Niemczyka, Seba trafia w okienko nie dając szans bramkarzowi.

Świetna bramka Piotrka Lorenca.
Nasz kapitan założył wspaniałą siatkę obrońcy Ropczyc a następnie z rogu szesnastki po długim rogu włożył okienko!

78minuta rzut karny na bramkę zamienia Sobolak. To już jego 4 gol w tym spotkaniu.
Wynik 2-5.

Czerwona kartka dla Mateusza Biernat, który fauluje niebezpiecznie rywala. Szkoda tej bezsensownej kartki.

Koniec meczu, bardzo dobre zawody w naszym wykonaniu. Wygrywamy 2-5 choć mogło być wyżej. Cieszy poprawa skuteczności i tworzenie sytuacji bramkowych których było sporo. Świetna konsekwentna gra przez 90minut musiała przynieść efekty i tak oto 3 punkty wędrują na nasze konto.