Kolejny mecz sąsiadem !

W dniu jutrzejszym (sobota) nasi piłkarze wyjeżdżają do Tuczemp, gdzie rozegrają spotkanie z tamtejszym Piastem. Nie będzie to dla nas łatwy mecz. Podopieczni trenera Marka Strawy są naszymi sąsiadami w tabeli zajmując po 21 kolejkach mocne, 4 miejsce z dorobkiem 37 punktów czyli o 2 więcej od nas.
Jurzejszy rywal LKS to drużyna, która gościła w ubiegłym sezonie w szeregach III ligi lubelsko-podkarpackiej i zapewne łatwo skóry nie sprzeda w rywalizacji z naszym zespołem. Miejmy nadzieję, że zawodnicy trenera Damiana Niemczyka pokażą się z najlepszej strony i zagrają o najwyższą stawkę. Tym bardziej, że do gry po kontuzji wraca Sylwek Sikorski i liczymy na jego dobry występ.

Mecz w sobotę, 8 kwietnia o godz. 14.00 na stadionie w Tuczempach. Zapraszamy !!!
Wyjazd z Pisarowiec o godz. 10.00 Będzie podstawiony autokar.