Był remis, ale ważny jeden punkt !

W minione sobotnie popołudnie nasi piłkarze podejmowali na stadionie w Sanoku ekipę z Wiśniowej. Mecz rozpoczął się dobrym wejściem gospodarzy, którzy w pierwszej części spotkania dominowali na boisku i mieli szansę zdobyć gola. Po ładnym dośrodkowaniu Piotrka Łuczki świetną szansę na bramkę miał Seba Sobolak lecz niewiele się pomylił i piłka trafiła w słupek. W kolejnym minutach spotkania nadal dominowaliśmyna boisku i mieliśmy kolejne szanse na zdobycie gola. Jednak na posterunku stał bramkarz przyjezdnych Dawid Kaszuba, który kilkukrotnie uratował swoją drużynę przed utratą bramki. Podczas gdy nasi piłkarze konstruowali ataki ofensywne, piłkarze z Wiśniowej nastawili się na kontrataki. Kilka naszych błędów spowodowało niemałe zagrożenie pod bramką Piotrka Hajduka. Ten jednak stanął na wysokości zadania i nie pozwolił gościom na zbyt wiele.
W przebiegu całego spotkania to my byliśmy lepszą drużyną na boisku i zaprezentowaliśmy się lepiej. Szkoda więc, że nie wykorzystaliśmy tych kilku doskonałych akcji pod bramką gości bo wówczas zostałyby u nas o 2 punkty więcej...
Ostatecznie pojedynek zakończył się bezbramkowym remisem i na boisku w Sanoku pozostał tylko 1 punkt. Naszym chłopakom i trenerowi Niemczykowi należy się podziękowanie za walkę i determinację w tym meczu. Życzymy także powodzenia w przygotowaniach do kolejnego ważnego spotkania tym razem z Czarnymi Jasło już w najbliższą sobotę, 29 kwietnia.

WIKI SPORT CENTRUM LKS PISAROWCE - LKS WISŁOK WIŚNIOWA 0:0

SKŁADY DRUŻYN:

Wiśniowa: Kaszuba - Dziedzic, Bernadzki, Kuta, Kozubek, Sokołowski, Cyran, Stanisz (46' Borowczyk), Baran (75' SAjdak), Złotek (65' Wolański), Zimny (80' Grabski). Trener: Mariusz Stawarz

Pisarowce: Hajduk - Kokoć, Łuczka, Hanson, Sikorski (70 Wąchocki), Walaszczyk, Lorenc, Adamiak, Sobolak (75' Pańko), Kasperkowicz, Kozioł. Trener: Damian Niemczyk

Sędziował: Tomczyk (Jarosław)