Finał Okręgowego Pucharu Polski dla Pisarowiec!

W miniony weekend nasza drużyna rozegrała pojedynek w ramach półfinału Okręgowego Pucharu Polski. Rywalem Pisarowczan był Partyzant Targowiska. Po ciekawym spotkaniu mecz zakończył się zasłużonym zwycięstwem LKS Pisarowce 0:4 (0:2).

Pierwszą bramkę dla LKS-u zdobył niedługo po pierwszym gwizdku bo już w 8 minucie meczu Sylwester Sikorski. Tuż przed regulaminową przerwą (44') przewagę na 0:2 podwyższył Tomasz Jaklik.

Piłkarze z Pisarowiec dominowali na boisku praktycznie w ciągu całego meczu. Widoczną przewagę zatwierdził jeszcze w 80 minucie spotkania Fabian Pańko strzelając rzecią bramkę, a ostatecznie wynik spotkania chwilę przed końcowym gwizdkiem (85') ustalił Mateusz Lisowski.

Po zwycięstwie w Targowiskach nasi piłkarze zmierzą się w finale Okręgowego Pucharu Polski ze zwycięzcą drugiego meczu półfinałowego Karpatami Krosno, które pokonały Cosmos Nowotaniec w stosunku 2:5.
Już dziś zapraszamy wszystkich kibiców na to bardzo ciekawie zapowiadające się widowisko!

PARTYZANT MAL-BUD1 TARGOWISKA - LKS PISAROWCE 0-4 (0-2)

Bramki:

0:1 Sylwester Sikorski (8')
0:2 Tomasz Jaklik (44')
0:3 Fabian Pańko (80')
0:4 Mateusz Lisowski (85')

Składy drużyn:

Partyzant Targowiska: Tomasz Kowalik - Wojciech Haznar, Marcin Ginalski, Mateusz Penar, Dominik Lenart - Łukasz Leś, Łukasz Wilk, Bartosz Subik, Szymon Pietruś - Robert Kozubal (12. Maciej Moskal 77. Arkadiusz Ryglewicz), Mateusz Aszlar.

LKS Pisarowce: Piotr Hajduk - Piotr Lorenc, Piotr Łuczka, Hanson Kumah-Doe (60. Rafał Domaradzki), Tomasz Jaklik, Jakub Kokoć, Kamil Walaszczyk, Jakub Ząbkiewicz (46. Mateusz Lisowski), Sylwester Sikorski (60. Kamil Kasperkowicz), Sebastian Sobolak (75. Jerzy Domaradzki), Jakub Frączek (46. Fabian Pańko).

Sędziowała: Beata Wosiewicz (Krosno)