Pora zacząć rundę wiosenną!

Nasz klub LKS Wiki Sport Centrum LKS Pisarowce zwycięskim spotkaniem z Partyzantem Targowiska, praktycznie zakończył przygotowania do rundy rewanżowej IV ligi piłki nożnej. Czeka nas bardzo wiele ciężkich spotkań, gdyż każda z drużyn grająca z nami, chce przynamniej pozostać w tej klasie rozgrywek, a niektóre z czołowych miejsc w tabeli będą zapewne walczyć do końca o a awans do III ligi.

Drużyna jest po ciężkim okresie przygotowań, rozpoczętym 11 stycznia. Chłopcy pod okiem trenera Tomasza Wacka trenowali cztery razy w tygodniu plus sobota lub niedziela mecze sparingowe. Miejmy nadzieje , że pot wylany na treningach, zaangażowanie, dobra frekwencja i atmosfera przełożą się pozytywnie na postawę drużyny w meczach mistrzowskich. Plan minimum jest jasny – bezpieczne miejsce w tabeli i pozostanie w IV lidze, będziemy jednakże walczyć o jak najwyższą lokatę na koniec sezonu.

W drużynie zaszło sporo zmian – nie będą u nas na wiosnę grać tacy zawodnicy jak: Daniel Niemczyk, Bartek Posadzki, Marek Węgrzyn, Paweł Szpiech, Rafał Nikody czy Sebastian Suszko.

Zarząd oraz trener postanowili zmniejszyć szeroką kadrę zawodników grających w IV lidze, jednocześnie dokonując wzmocnień na newralgicznych pozycjach, szczególnie w bloku defensywnym, co ma w konsekwencji poprawić jakość gry tej formacji. Zespół zasilili dwaj doświadczeni, długoletni reprezentanci Karpat Krosno grający na pozycji bramkarza Piotr Hajduk i waleczny boczny obrońca, mogący grać również z powodzeniem na boku pomocy Sylwek Sikorski . Do drużyny dołączył również najmłodszy w drużynie środkowy i ofensywny pomocnik Rafał Domaradzki, który ma zwiększyć konkurencję wśród młodzieżowców.

Początek sezonu mamy bardzo trudny, 2x derby najpierw z Beskiem, a póżniej z odwiecznym rywalem z Nowotańca.

Na niewielką dolegliwość narzeka Karol Adamiak, pozostali są w pełni zdrowi i z niecierpliwością czekają na pierwszy gwizdek. Mecz z podtekstami, w szeregach gości zobaczymy reprezentujących nas jeszcze w rundzie jesiennej Bartka Posadzkiego, Pawła Szpiecha i Daniela Niemczyka, którzy zapewne będą nam chcieli udowodnić, iż posiadają dobre umiejętności piłkarskie. Podopieczni Pawła Jaślara znani są z waleczności i walki od pierwszej do ostatniej minuty, co zapewne spowoduje, że mecz będzie interesującym i atrakcyjnym widowiskiem.

Spotkanie z Przełomem Besko rozegramy w Sanoku na stadionie przy ulicy Stróżowskiej w sobotę o godz. 14.00.

Życzmy drużynie i jej trenerowi w rundzie wiosennej samych zwycięstw, uniknięcia poważniejszych kontuzji i jak najwyższego miejsca w tabeli na koniec ligi.

Do boju LKS !!!