Zwycięstwo na otwarcie rundy wiosennej!

W dniu dzisiejszym nasza drużyna rozegrała pierwszy mecz rundy wiosennej YesSport IV ligi podkarpackiej w sezonie 2015/2016. Był to mecz 16 kolejki i rozegrany został na stadionie w Sanoku przy ul. Stróżowskiej.
Drużyna LKS Pisarowce już w 15 minucie spotkania objęła prowadzenie po dośrodkowaniu z rzutu wolnego K. Walaszczyka i bramce zdobytej głową przez P. Łuczkę.
W pierwszej połowie spotkania dominowała drużyna gospodarzy. W drugiej odsłonie zaciętą walkę podjął zespół z Beska, stwarzając kilka groźnych sytuacji podbramkowych. Jednak dobra dyspozycja P. Hajduka strzegącego bramkę gospodarzy pomogła donieść Pisarowczanom skromne prowadzenie do ostatniego gwizdka.
Drużyna z Pisarowiec wypracowała w drugiej części także kilka ciekawych akcji, z których mogła paść bramka. Zabrakło jednak ostatniego celnego strzału, który postawiłby kropkę nad "i".
Podsumowując, mecz otwarcia rundy wiosennej mógł się podobać i jak się spodziewaliśmy "małe" derby okazały się ciekawym widowiskiem.

LKS PISAROWCE - LKS PRZEŁOM BESKO 1:0 (1:0)

Bramka:

1:0 Piotr Łuczka (15')

Składy drużyn:

LKS Pisarowce: Piotr Hajduk - Piotr Łuczka, Hanson Kumah-Doe, Tomasz Jaklik (90' Kamil Kasperkowicz), Karol Adamiak, Jakub Kokoć (60' Rafał Domaradzki), Kamil Walaszczyk, Jakub Ząbkiewicz (75' Mateusz Lisowski), Sylwester Sikorski, Sebastian Sobolak (80' Kamil Adamiak), Jakub Frączek (65' Fabian Pańko).

LKS Przełom Besko: Grzegorz Kielar - Wojciech Pasternak, Mateusz Lorenowicz, Michał Łącki, Mateusz Oleniacz (65' Konrad Kijowski), Karol Dobrzański, Bartłomiej Posadzki (36' Seweryn Kijowski, 85' Jakub Szczęsny), Jakub Szybka, Tomasz Kasperkowicz, Daniel Niemczyk (75' Miłosz Fydryk), Mateusz Dziok (24' Kamil Kielar).

Sędziowie: Jakub Koza (główny), Krzysztof Lipczyński (asystent), Jacek Chmiel (asystent), Dębica