Jutro gramy z Sokołem !

Już jutro, w sobotę 4 maja 2016 nasi piłkarze rozegrają na własnym stadionie przedostatni mecz rundy wiosennej YesSport IV ligi podkarpackiej. Tym razem rywalem LKS Pisarowce będzie mocna drużyna Sokoła Nisko. Przed naszymi chłopakami stoi zatem nie lada wyzwanie, bowiem jutrzejsi rywale są drugim po Nowotańcu kandydatem do awansu do rozgrywek III ligi. Wprawdzie Sokół po 28 rozegranych meczach zdobył o 4 punkty mniej (61 pkt.) od Cosmosu Nowotaniec (65 pkt.), jednak awans jeszcze nie jest przesądzony. O wszystkim zdecydują dwa ostatnie spotkania IV ligowe i właśnie jedno z nich będziemy mieli przyjemność oglądać już jutro na stadionie w Pisarowcach.

Liczymy, że nasi piłkarze dadzą z siebie wszystko i po ostatnim trudnym spotkaniu z Ropczycami zaprezentują kibicom wysokiej klasy futbol i powalczą o kolejne 3 punkty. Powodzenia chłopaki !!!

Mecz w sobotę, 4 maja 2016 o godz. 17.00, stadion w Pisarowcach.

Serdecznie zapraszamy!