LKS II Pisarowce przegrywa w Czerteżu!

W minioną niedzielę, II drużyna Wiki Sport Centrum LKS Pisarowce rozegrała mecz 6 kolejki klasy "C" okręgu kośnieńskiego. Podopieczni Rafała Pietrzkiewicza podejmowali na boisku w Czerteżu tamtejszy ULKS Czerteż.
Po emocjonującym przebiegu spotkania, mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 4:3.

Pisarowczanie w przebiegu całego meczu organizowali liczne akcje podbramkowe, jednak brak wykończenia i skuteczności oraz ewdidentne błędy w obronie spowodowały, że to goście objęli prowadzenie i częściej kierowali piłkę do bramki.
Po 3 wcześniejszych zasłużonych zwycięstwach Pisarowczanie mecz w Czerteżu muszą potraktować jako zimny prysznić oraz lekcję, z której zapewne należy wyciągnąć stosowne wnioski...