Zasłużone zwycięstwo w Krasnem!

W ubiegłą sobotę, 19 września 2015 r. drużyna Wiki Sport Centrum LKS Pisarowce rozegrała mecz 8 kolejki YesSport IV ligi podkarpackiej. Przeciwnikiem Pisarowczan była drużyna z czołówki tabeli Crasnowia Krasne. Po udanym występnie Pisarowce wywiozły z Krasnego pewne 3 punkty strzelając 2 bramki. Mecz zakończył się wynikiem 0:2.

Drużyna z Pisarowiec już od pierwszych minut spotkania starała się wykorzystać czułe punkty Crasnovii. I tak pod nieobecność Adriana Szczepańskiego, Pisarowczanie starali się atakować lewą, słabszą stroną Crasnovii.

W 35 minucie meczu, po faulu w polu karnym Crasnovii sędzia podyktował rzut karny, który na bramkę zamienił Sebastian Sobolak. Pisarowce objęły prowadzenie, ale obydwie drużyny nie pozostawały w tyle i wciąż szukały swych szans na zdobycie bramki. Po prezencie od bramkarza LKS-u, bliski zdobycia bramki był Rafał Szczepański, ale po jego strzale piłka wylądowała na poprzeczce. Crasnovia nie poddawała się i atakowała bramkę gości, jednak na posterunku zawsze bywał Paweł Szpiech, który ostatecznie zachował czyste konto.

W 88 minucie, po dokładnym dośrodkowaniu Sebastiana Suszko, piłkę głową do siatki gospodarzy na 0:2 skierował napastnik LKS-u Fabian Pańko.

W Krasnem, Pisarowce odniosły kolejne zwycięstwo IV-ligowe, które zostało zadedykowane przez piłkarzy jako prezent urodzinowy dla Prezesa Jezrzego Domaradzkiego.