PISAROWCE W PÓŁFINALE PUCHARU POLSKI !!!

We środę, 23 września 2015 r. nasza drużyna rozegrała mecz ćwierćfinałowy w ramach rozgrywek Pucharu Polski na szczeblu Okręgu Krosno z LKS Przełom Besko. Przeciwnik, z którym toczymy boje w IV lidze gwarantował dobre i zacięte widowisko. W kadrze drużyny z PIsarowiec zabrakło m.in. Kamila Walaszczyka, Marka Węgrzyna, na ławce mecz zaczęli Pańko, Lorenc, Lisowski i Frączek. Nasz trener dał szansę gry od początku spotkania młodym Kasperkowiczowi, Suszce i Czarneckiemu, a także Jurkowi Domaradzkiemu i Danielowi Niemczykowi. Mimo poważnych roszad w składzie Pisarowce nie utraciły nic z poziomu gry prezentowanej w ostatnich meczach IV ligi. Besko otworzyło wynik po rzucie rożnym i strzale głową Kapłona. Pisarowce okres przewagi udokumentowały strzeleniem wyrównującej bramki - po kapitalnym uderzeniu Kuby Kokocia z ok 30 metrów piłka odbiła się od poprzeczki, a zmierzającego z dobitką Niemczyka sfaulował obrońca Beska. Rzut karny pewnym strzałem na bramkę zamienił Sobolak. Druga połowa trochę słabsza, jakby drużyny czekały na błąd przeciwnika, jednakże w dogrywce nasi chłopcy rozwiali wątpliwości, kto jest lepszy na boisku strzelając dwie bramki, autorami których byli Kuba Frączek i Piotrek Lorenc.

Gratulujemy awansu do półfinału w którym czeka na nas Partyzant Targowiska. Radość z awansu zmąciła nam trochę kontuzja Kamila Adamiaka, miejmy jednak nadzieję, że szybko powróci do zdrowia.