Pierwszy pojedynek IV-ligowy już w najbliższą niedzielę!

Wszyscy z utęsknieniem czekaliśmy na start IV Ligii Podkarpackiej, czas więc rozpocząć sezon 2015/2016 !!!

Beniaminek LKS Pisarowce, prowadzony przez trenera Tomasza Wacka, po planowanym awansie z Ligii okręgowej stawia sobie za cel utrzymanie drużyny na tym szczeblu rozgrywkowym. Zdajemy sobie sprawę, że sezon 2015/2016 to sezon reorganizacji. Skutkiem zmian ma być podniesienie poziomu gry w trzeciej i czwartej lidze. Czy tak się stanie, czas pokaże.

Wróćmy do drużyny z Pisarowiec. Charyzmatyczny prezes Jerzy Domaradzki wzmocnił drużynę młodymi, ambitnymi zawodnikami, którzy mają stanowić trzon drużyny w nowym sezonie ligowym.

Do gry w drużynie LKS Pisarowce zostali pozyskani następującyzawodnicy:

Paweł Szpiech (bramkarz), Jakub Ząbkiewicz (pomocnik), Jakub Frączek (napastnik), Jakub Kokoć (obrońca), Hanson Kumah-Doe (obrońca), Kamil Kasperkowicz (obrońca).

Obecny skład LKS Pisarowce to mieszanka doświadczenia i młodzieńczej woli walki. Dodając do tego ambicje trenera, możemy liczyć na emocjonujący spektakl w nadchodzącym sezonie.

Mecze sparingowe pokazały, że w drużynie drzemie ogromny potencjał. Czas pokaże, jak to przełoży się na wyniki ligowe.

Nasz pierwszy rywal Przełom Beskoto drużyna własnego stadionu, na którym zdobyła większość punktów w ubiegłym sezonie. Z drużyną pożegnali się podstawowi zawodnicy. Byli to:

Paweł Szpiech (LKS Pisarowce), Maciej Zięba (Start Rymanów), Radosław Macnar (Nafta Jedlicze)

Do drużyny dołączyli natomiast: Tomasz Kasperkowicz (napastnik), Igor Jacenkiw (napastnik)

W najbliższą niedzielę spodziewamy się emocjonującego pojedynku.

Sezon ligowy 2015/2016 YES Sport Czwartej Ligii Podkarpackiej czas zacząć!!!