W Nowej Dębie górą LKS !

W minioną sobotę w meczu wyjazdowym 10 kolejki YesSport IV ligi nasz zespół zasłużenie pokonał ekipę Stali Nowa Dęba w stosunku 1:2.
Nasi piłkarze zagrali zwyczajnie lepszy futbol i wskutek tego już w 21 minucie arbiter główny podyktował rzut karny dla LKS-u. Egzekutorem "jedenastki" był jak zawsze skuteczny Karol Adamiak, który pewnie pokonał bramkarza gospodarzy.
Do przerwy wynik nie uległ zmianie i LKS wciąż prowadził 0:1.
Kwadrans po regulaminowej przerwie na listę strzelców wpisał się Konrad Kozioł, który zdobył drugą bramkę dla Pisarowiec. Zaledwie kilka minut później odpowiedzieli gospodarze zdobywając w 66 minucie gola kontaktowego.
LKS nie pozwolił jednak gospodarzom na więcej i dowiózł korzystny rezultat do końca spotkania.

Brawo chłopaki, kolejne punkty trafiają na naszą kartę! Dziękujemy !!!

STAL NOWA DĘBA - WIKI SPORT CENTRUM LKS PISAROWCE 1:2