Jutro podejmujemy Stal Gorzyce !

Już jutro kolejna rywalizacja naszego zespołu w ramach rozgrywek YesSport IV ligi podkarpackiej. Tym razem na boisku w Sanoku przy ul. Stróżowskiej podopieczni trenera Niemczyka podejmować będą zespół Stal Gorzyce. Jutrzejszy rywal LKS-u radzi sobie w tegorocznych rozgrywkach średnio. Po 10 kolejkach ligowych zajmuje 11 miejsce w tabeli z dorobkiem 11 punktów, o 7 mniej od nas. Piłkarze z Gorzyc odnotowali w dotychczasowych meczach 3 zwycięstwa, 2 remisy oraz 5 porażek.

W dniu jutrzejszym zarówno gospodarze jak i goście powalczą zatem o pełną pulę. Na tym etapie rozgrywek każdy punkt jest bardzo ważny. Miejmy nadzieję, że nasi chłopcy staną na wysokości zadania i zagrają w to jutrzejsze sobotnie popołudnie dobry futbol, na miarę swoich możliwości i będziemy się mogli cieszyć kolejnymi punktami zapisanymi na naszej karcie.

Trzymamy kciuki i do boju LKS !!!

Mecz w sobotę, 1 października o godz. 15.00 na stadionie w Sanoku, przy ul. Stróżowskiej.

Serdecznie zapraszamy do kibicowania!