Zmazać plamę!

Po zimnym prysznicu z Sokolnikami i przerwaniu passy meczów bez porażki, w niedzielę mamy okazję do rehabilitacji w meczu z Rzemieślnikiem Pilzno.

Trzeba szybko zapomnieć o blamażu na boisku przy Stróżowskiej i wrócić do najwyższej dyspozycji, gdyż tylko taka gwarantuje sukces z doświadczonym zespołem z Pilzna, w których szeregach grają tacy zawodnicy jak znani w Sanoku bramkarz Michał Wilczyński, czy napastnik Irek Gryboś, bramkostrzelny Damian Wolański czy solidny stoper z Ukrainy Sergiej Salyuk. Rzemieślnik w ostatnim meczu pewnie wygrał na wyjeździe ze Skołoszowem, czym przerwał w odróżnieniu od nas serię meczów bez zwycięstwa.

Nasz najbliższy przeciwnik zajmuje 11 miejsce w tabeli z 25 zdobytymi punktami, co nie jest adekwatne do posiadanych umiejętności i czysto piłkarskich możliwości.

Czeka nas walka od pierwszej do ostatniej minuty z drużyną, która podobnie jak my chce zachować IV-ligowy status. Musimy dać z siebie wszystko, aby przywieźć z Pilzna punkty. Trzeba zagrać skutecznie i walecznie w każdej formacji, mniej zwracać uwagę na piękno i wymianę niepotrzebnych często podań, a więcej na grę do przodu, zdobywanie prostymi środkami terenu i stwarzanie sytuacji bramkowych. W defensywie musimy zagrać agresywnie, blisko przeciwnika z asekuracją defensywnych i bocznych pomocników, szczególnie w bocznych sektorach boiska.

Czekamy na dobrą postawę i liczymy na zwycięstwo. Będzie to możliwe tylko przy pełnym zaangażowaniu wszystkich sił i umiejętności, dokładnym wykonywaniu założeń taktycznych nakreślonych przez trenera Wacka, oraz jak to w piłce bywa szczęściu, któremu trzeba jednak pomóc.

Życzymy zwycięstwa – Jesteśmy z Wami !

Wyjazd na mecz: Niedziela 12.30 Sanok Stadion Stróżowska - Pisarowce 12.45.

Będzie podstawiony duży autobus.

Serdecznie zapraszamy !!