zamknij reklamę

Czas na Głogovię !

Czas na Głogovię !

W dniu jutrzejszym na stadionie w Sanoku przy ul. Stróżowskiej podejmować będziemy zawodników z Głogowa Małopolskiego. Podopieczni trenera Krzysztofa Koraba po 19 kolejkach zajmują dość odległe 13 miejsce w tabeli gromadząc dotychczas 22 punkty. Bilans bramkowy Głogowian też nie jest rewelacyjny. 9 porażek w tym sezonie nie sprawia aby jutrzejsi rywale LKS-u byli bardzo groźnym rywalem. Jednakże sport bywa zaskakujący i mimo tego iż jesteśmy faworytem w jutrzejszych zawodach, należy się spodziewać, że goście łatwo nie oddadzą skóry i będą zaciekle walczyć w Sanoku choćby o 1 punkt.
Nasi piłkarze muszą więc wykazać determinację i wyjść jutro na murawę w pełnej koncentracji. Wówczas sukces murowany.

Mecz w sobotę, 1 kwietnia o godz. 16.00 na stadionie w Sanoku przy ul. Stróżowskiej.

Serdecznie zapraszamy !!!

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij