Jeden punkt na IzoArenie !

W minione sobotnie popołudnie nasi chłopcy odnieśli "mały sukces" remisując na wyjeździe 1:1 ze znacznie wyżej notowanym Izolatorem Boguchwała.
Gospodarze IzoAreny już na początku spotkania mocno zaatakowali naszą bramkę i w 3 minucie Ołeksandr Tarasenko wykonując rzut z narożnika boiska dośrodkował piłkę w pole karne do Michała Bogacza, który z bliskiej odległości trafił do siatki LKS-u.
W pierwszej odsłonie gospodarze mieli jeszcze kilka szans na podwyższenie wyniku, jednak dwukrotnie trafili w słupek i poprzeczkę, w efekcie do przerwy wynik nie uległ zmianie.
Po regulaminowej przerwie więcej do powiedzenia na boisku mieli już nasi zawodnicy. Dominację LKS-u wykorzystał Seba Sobolak, który po uderzeniu głową trafił do bramki strzeżonej przez Miłosza Lewandowskiego.
Gdy wydawało się, że podział punktów jest już pewny do bramki LKS-u w 90 minucie gry trafił niezawodny snajper "Izolacji" Łukasz Szczoczarz. Arbiter główny bramki tej jednak nie uznał dopatrując się spalonego.
Zawody rozegrane w weekend na IzoArenie były ciekawym widowiskiem piłkarskim, pełnym emocji i ciekawych wydarzeń. Wydaje się także, że po różnych okresach gry obydwu drużyn podział punktów był najbardziej rozsądnym rozwiązaniem, a i także pewnym sukcesem dla Pisarowiec. LKS zremisował z wiceliderem rozgrywek pozbawiając go II miejsca w tabeli i dopisując do swej karty ważny punkt. Brawo chłopaki !!!

IZOLATOR BOGUCHWAŁA - WIKI SPORT CENTRUM LKS PISAROWCE 1:1 (1:1)