zamknij reklamę

Puchar nie dla nas !

Puchar nie dla nas !

W dniu wczorajszym podczas święta piłki nożnej w Pisarowcach w finale Pucharu Polski na szczeblu okręgu Krosno niestety ulegliśmy Karpatom Krosno 1:2.

W mecz weszliśmy doskonale. Zaledwie w ciągu kilku minut mieliśmy dwie bardzo dobre akcje w wykonaniu Seby Sobolaka, który najpierw minimalnie przestrzelił po świetnym podaniu Rafała Domaradzkiego, później trafił tuż obok słupka.

Goście natychmiast odpowiedzieli także dwoma groźnymi akcjami, jednak na straży stał nasz golkiper Piotrek Hajduk. Dopiero w 38 minucie Dawid Cempa po błędzie obrońców LKS-u zdołał pokonać Żabę i Karpaty objęły prowadzenie.

Wynikł uległ zmianie dopiero po przerwie, kiedy to po zagraniu ręką arbiter podyktował rzut karny dla LKS-u. "Jedenastkę" pewnie wykonał Karol Adamiak i mieliśmy remis 1:1. Niestety chwilę później, znów Dawid Cempa wykorzystał błąd naszej obrony i zdołał po raz drugi umieścić futbolówkę w siatce.

LKS miał jeszcze bardzo dobrą okazję po faulu przed polem karnym gości, jednak Kamil Walaszczyk oddając bardzo ładny strzał w kierunku bramki Karpat trafił niestety w mur.

Tym razem Puchar Polski trafił do Krosna i to piłkarze Karpat mieli przyjemność triumfować jego zdobycie. Dla obydwu finalistów czekały ciekawe nagrody, obok okolicznościowych medali i pucharów OZPN Krosno przygotował także vouchery pieniężne.

W meczu finałowym emocji było co nie miara i dlatego słowa podziękowania dla wszystkich piłkarzy za ciekawe widowisko sportowe!

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij